Šály z Třebíče hřejí nejen české, ale i zahraniční fanoušky Blog

Šály z Třebíče hřejí nejen české, ale i zahraniční fanoušky

Není snad český špičkový fotbalový či hokejový klub, aby jeho fanoušci nenosili šály od renomované rodinné firmy CAPU, prezentující se a nabízející výrobu na stránkách www.all-for-fans.cz…

Objednala si je dokonce i rychlobruslařka Martina Sáblíková nebo kluby ze zahraničí, například německý fotbalový klub FC BAYERN MNICHOV nebo SG DYNAMO DRESDEN a spoustu dalších sportovních klubů z celé Evropy.

Nekouše, ba naopak je příjemná na omak. Vyrábí se ze 100% akrylu a v případě přání zákazníka může být vyrobena z merino vlny. Když ji máte na krku, lidé kolem vás vědí, co máte rádi a komu fandíte. Šály, které vyrábí CAPU, nebo chcete-li ALL-FOR-FANS, prostě lze jen obtížně zaměnit za jiné. Vždyť co je prestižnější a deklarující kvalitu výroby než zakázky pro největší české kluby jako jsou: HC Sparta Praha, Mountfield HK, HC Dynamo Pardubice, HC Kometa Brno, ČEZ Motor České Budějovice atd.

Šály vyrobené jsou převážně pro sportovní kluby, ale najdou se i zakázky pro obyčejné firmy ať už ve stavebnictví, bankovnictví, pojišťovnictví a nebo dalších oborech… Šála se prostě může vyrobit pro jakýkoliv účel – sportovní akce, firemní akce, párty, kongresy a jiné. Velkou výhodou je vypletení log a textů v HD kvalitě. Pletené oděvní doplňky s různými nápisy vyrábí v této kvalitě jen málo firem v zemi. CAPU, nebo chcete-li All-for-fans je jednou z nich.

Do výroby se pustila firma v roce 1991 a věřte, že začátky nebyli vůbec jednoduché. Chyběly technologie, informace a samozřejmě finanční kapitál.

Šály pleteme na automatizovaných japonských strojích značky SHIMA SEIKI. Stroj plete šály po pěti kusech najednou. Výroba jednoho dílu trvá asi hodinu. Čím více barev je v šále použito a nebo čím složitější je grafika, tím pletení zabere mnohem delší čas.

Stačí pohled na reference realizovaných šál na internetových stránkách www.all-for-fans.cz a musí být každému jasné realizace bezpočet sportovních klubů, tak například i fanoušci rockových kapel nebo banky a pojišťovny.

Jako jedna z mála firem, které podnikají přímo ve výrobě se může pyšnit RODINNÁ FIRMA, na práci se podílí totiž celá rodina.

© 2023 AllForFans | Všechna práva vyhrazena.
Code & Design by Symphony Studio.